Dieta redukcyjna

Obecnie diety redukcyjne cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Każdy chce być fit, zrzucić parę kilogramów przed ważną uroczystością czy wcisnąć się w bikini. Oczekujemy natychmiastowych efektów, sięgamy po drastyczne środki i wyniszczające diety „głodówkowe”. Efekty takich działań są niestety krótkotrwałe a zrzucone kilogramy wracają do nas ze zdwojoną siłą.

Decydując się na współpracę ze mną nauczysz się jak zdrowo komponować posiłki, zmienisz swoje nawyki żywieniowe i na dobre zapomnisz czym jest efekt jojo! W ramach diety redukcyjnej oferuję:

  • Jadłospis dostosowany do indywidualnych potrzeb
  • Jadłospis na 14 dni (indywidualny lub dla dwojga)
  • Opracowanie indywidualnych zaleceń żywieniowych
  • Stały kontakt z dietetykiem (telefon, e-mail)
  • Wstępną analizę dietetyczną gratis!

Jak zacząć? To proste!

  1. Zamów dietę: wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy, który pozwoli na wstępne rozpoznanie problemu z jakim się zmagasz a także określenie celu jaki mamy do zrealizowania. Wstępną analizę dietetyczną oraz koszt usługi otrzymasz na podany w formularzu zgłoszeniowym adres mailowy. Wraz z analizą dietetyczną otrzymasz szczegółowy kwestionariusz oraz dzienniczek żywieniowy do wypełnienia.
  2. Wypełnij kwestionariusz: kwestionariusz zawiera pytania otwarte, które pozwolą mi w lepszy sposób poznać Twoje preferencje oraz zwyczaje żywieniowe, a tym samym przygotować jadłospis, który idealnie wpasuje się w Twoje gusta smakowe. Wolisz abyśmy wspólnie wypełnili kwestionariusz? Napisz do mnie a ustalimy termin konsultacji on-line za pośrednictwem skype.
  3. Zacznij zdrowo żyć! Gotowy jadłospis otrzymasz w ciągu 7 dni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie. W razie jakichkolwiek wątpliwości pozostajemy w stałym kontakcie mailowym lub za pośrednictwem facebook’a.