Moja filozofia

Wierzę że dieta nie musi być nudna, niesmaczna, nijaka.

Dieta to poznawanie na nowo naturalnych smaków potraw, mnogość kolorów i aromatów, które zatraciliśmy w gąszczu gotowych produktów, fast foodów, konserwantów i tony cukru. Dieta to nic innego jak sposób żywienia, który powinien być jak najlepszy dla naszego ciała i ducha. Dlatego swoim działaniem chce pokazać że dieta może być smaczna i różnorodna a przede wszystkim może stać się nowym stylem życia.

Wierzę, że zmiana nawyków żywieniowych pozwala nie tylko zgubić kilka zbędnych kilogramów, osiągnąć wyższy poziom samoakceptacji lecz również, a może przede wszystkim, pozwala zadbać o zdrowie. Każdego dnia, małymi krokami pracujemy na nasze samopoczucie, zdrowie naszego organizmu i sprawność fizyczną. Wierzę że drobne zmiany dziś pozwolą cieszyć się świetnym zdrowiem i samopoczuciem już jutro i przez wiele kolejnych lat!

Uważam że dieta powinna uczyć, uczyć dokonywania lepszych wyborów, uczyć nawyków, powinna wejść nam w krew i tym samym stać się naszym stylem życia. Podstawą jest polubienie się z dietą, nie traktowanie jej jak zła koniecznego i odliczania dni do jej zakończenia. Zatem nie dzielmy życia na okres diety i „nie-diety”, wprowadźmy zdrowe nawyki żywieniowe już dziś i sprawmy by na stałe zagrzały one miejsce w naszym życiu.