• Postaw na zdrowie!

  Przestań narzekać, czekać na kolejny poniedziałek, początek roku czy inny wprost idealny dzień na wprowadzenie zmian w swoim życiu. Postaw na zdrowie! Zadbaj o siebie już dziś! Sprawdź jak mogę Ci pomóc.

  Oferta
 • Dobrze zbilansowana dieta to klucz do sukcesu.

  Nie masz pewności czy dobrze się odżywiasz? Zgłoś się a dokonam analizy Twojego jadłospisu i udzielę kilku cennych wskazówek.

  Więcej
 • Aby schudnąć trzeba jeść!

  To najważniejsza zasada jaką musisz sobie przyswoić. Nauczę Cię dokonywać lepszych wyborów, jeść zdrowo a przede wszystkim smacznie. Przygotowane jadłospisy bazują na powszechnie dostępnych produktach, które nie zrujnują Twojego portfela.

  Więcej

Dietetyka on-line

Dietomani.pl to poradnia dietetyczna dla miłośników diety- dobrej diety, która zmienia nie tylko rozmiar spodni ale również sposób podejścia do żywienia! Tutaj dieta nie oznacza ciągłych wyrzeczeń, zakazów i nakazów, tutaj dieta nie ma swojej daty końcowej, tutaj dieta to zmiana nawyków żywieniowych raz a dobrze! W końcu dieta to nic innego jak po prostu sposób odżywiania się, więc wspólnie zadbamy aby stał się on jak najzdrowszy.

TRZY PROSTE KROKI

Zamów dietę

Wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy, który pozwoli na wstępne rozpoznanie problemu z jakim się zmagasz a także określenie celu jaki mamy do zrealizowania.

Wypełnij kwestionariusz

Wypełnij szczegółowy kwestionariusz oraz dzienniczek żywieniowy, które otrzymasz w mailu lub umów wizytę on-line.

Zacznij zdrowo żyć!

Czas na Ciebie! Gotowy jadłospis otrzymasz w ciągu 7 dni, w razie jakichkolwiek wątpliwości pozostajemy w stałym kontakcie.

Zamów dietę już teraz!