Dieta w ciąży

Właście odżywianie przed zajściem w ciążę oraz w trakcie ciąży warunkuje prawidłowy wzrost i rozwój płodu oraz sprzyja lepszemu samopoczuciu ciężarnej.

Podstawą prawidłowego odżywiania w trakcie ciąży jest staranny dobór wysokiej jakości produktów spożywczych dostarczających kobiecie oraz dziecku wszelkich składników odżywczych. Różnorodna dieta bogata w witaminy, minerały oraz składniki odżywcze zapobiega powstawaniu niedoborów. Zatem gwarancją zdrowia, prawidłowego rozwoju płodu jest jakość a nie ilość spożytych produktów, więc obalamy popularny mit jedzenia za dwoje i świadomie jemy dla dwojga.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie stworzenia dobrze zbilansowanej diety odpowiedniej dla kobiety w ciąży zapraszam do kontaktu.

Jak zacząć? To proste!

  1. Zamów dietę: wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy, który pozwoli na wstępne rozpoznanie problemu z jakim się zmagasz a także określenie celu jaki mamy do zrealizowania. Wstępną analizę dietetyczną oraz koszt usługi otrzymasz na podany w formularzu zgłoszeniowym adres mailowy. Wraz z analizą dietetyczną otrzymasz szczegółowy kwestionariusz oraz dzienniczek żywieniowy do wypełnienia.
  2. Wypełnij kwestionariusz: kwestionariusz zawiera pytania otwarte, które pozwolą mi w lepszy sposób poznać Twoje preferencje oraz zwyczaje żywieniowe, a tym samym przygotować jadłospis, który idealnie wpasuje się w Twoje gusta smakowe. Wolisz abyśmy wspólnie wypełnili kwestionariusz? Napisz do mnie a ustalimy termin konsultacji on-line za pośrednictwem skype.
  3. Zacznij zdrowo żyć! Gotowy jadłospis otrzymasz w ciągu 7 dni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie. W razie jakichkolwiek wątpliwości pozostajemy w stałym kontakcie mailowym lub za pośrednictwem facebook’a.