Dieta specjalistyczna

Diety eliminacyjne oraz dietoterapia w jednostkach chorobowych odgrywa znacząca rolę w leczeniu a często pozwala także zapobiec rozwojowi choroby. Odpowiednio dobrana dieta pozwala złagodzić dolegliwości, znacząco poprawić wyniki badań a tym samym wpłynąć na lepsze samopoczucie.

Jeśli borykasz się z problemem alergii, nietolerancji czy choroby, w której potrzebujesz odpowiednio przygotowanej diety napisz do mnie a zaoferuję Ci:

  • Jadłospis na 14 dni uwzględniający indywidualne zapotrzebowanie dostosowane do Twojego schorzenia
  • Indywidualnie przygotowane zalecenia żywieniowe
  • Stały kontakt z dietetykiem (telefon, e-mail)
  • Wstępną analizę dietetyczną gratis!

Jak zacząć? To proste!

  1. Zamów dietę: wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy, który pozwoli na wstępne rozpoznanie problemu z jakim się zmagasz a także określenie celu jaki mamy do zrealizowania. Wstępną analizę dietetyczną oraz koszt usługi otrzymasz na podany w formularzu zgłoszeniowym adres mailowy. Wraz z analizą dietetyczną otrzymasz szczegółowy kwestionariusz oraz dzienniczek żywieniowy do wypełnienia.
  2. Wypełnij kwestionariusz: kwestionariusz zawiera pytania otwarte, które pozwolą mi w lepszy sposób poznać Twoje preferencje oraz zwyczaje żywieniowe, a tym samym przygotować jadłospis, który idealnie wpasuje się w Twoje gusta smakowe. Wolisz abyśmy wspólnie wypełnili kwestionariusz? Napisz do mnie a ustalimy termin konsultacji on-line za pośrednictwem skype.
  3. Zacznij zdrowo żyć! Gotowy jadłospis otrzymasz w ciągu 7 dni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie. W razie jakichkolwiek wątpliwości pozostajemy w stałym kontakcie mailowym lub za pośrednictwem facebook’a.